Ліга націй. Франція здобула вольову перемогу над Німеччиною

І наблизила відставку керманича "Бундестім" Йоахіма Льова.

Збірна Франції переграла Німеччину в рамках 4-го туру групового етапу Ліги націй – 2:1.

Німці відкрили рахунок у поєдинку на 14-й хвилині – Тоні Кросс реалізував пенальті, призначений арбітром за гру рукою Преснеля Кімпембе у власній штрафній. Зазначимо, що Уго Льоріс був близький, щоб врятувати команду, але трішки не дотягнувся до м’яча.

Франція - Німеччина
Reuters
Reuters

Збірна Франції відігралася у другій половині зустрічі – Антуан Грізманн красивим ударом головою замкнув подачу від Лукаса Ернандеса на 62-й хвилині.

Reuters

Перемогу команді Дідьє Дешама приніс все той же Грізманн. На 80-й хвилині Матс Хуммельс сфолив у карному майданчику на Блезі Матюіді. А форвард мадридського "Атлетико" оформив дубль, забивши з одинадцятиметрової позначки.