Ліга націй: Португалія без Роналду розгромила Хорватію, перемоги Франції та Бельгії

5 вересня відбулася низка матчів стартового туру другого в історії розіграшу Ліги націй.

Збірна Португалії у матчі 1-го туру групи 3 Дивізіону А Ліги націй здобула переконливу перемогу над командою Хорватії. Поєдинок відбувся на полі стадіону "Драгау" в місті Порту та закінчився з рахунком 4:1.

Португальці домінували упродовж всього протистояння і лише чудова гра воротаря хорватів Домініка Ліваковіча дозволяла "картатим" тривалий час зберігати надію на позитивний результат за підсумками матчу. На 41-й хвилині фланговий захисник переможців дебютного сезону Ліги націй Жуан Канселу розмочив рахунок красивим дальнім ударом.

Португалія - Хорватія

На 58-й хвилині хавбек англійського "Вулверхемптона" Діогу Жота, який замінив у складі травмованого Кріштіану Роналду, увійшов до чужого штрафного майданчика і подвоїв перевагу португальців.

На 70-й хвилині запахло розгромом - Жоау Феліш залишився ніким не прикритий і вистрілив з пристойної відстані, голкіпер хорватів припустився помилки і не виручив свою команду.

У компенсований час нападник загребського "Динамо" Бруно Петкович відквитав один м'яч, але форвард португальців Андре Сілва на 90+5 хвилині замкнув скидку від Пепе на дальній стійці та встановив остаточний рахунок.

У паралельній зустрічі цієї групи Франція в гостях мінімально обіграла Швецію (1:0). На 41-й хвилині після сольного проходу відзначився Кіліан Мбаппе. Зазначимо, що перед фінальним свистком "триколірні" могли закріпити перевагу, але Антуан Грізманн не реалізував пенальті, пробивши вище воріт.

У групі 2 Дивізіону А Бельгія впоралася з Данією (2:0) завдяки голам Джейсона Денаєра (9') та Дріса Мертенса (77'). Раніше у цьому квартеті збірна Англії у драматичному матчі здолала Ісландію (1:0).

Нагадаємо, вже у неділю, 6 вересня, стартує 2-й тур Ліги націй - збірна України в цей день у Мадриді зустрінеться з Іспанією. ТСН Проспорт пропонує онлайн-трансляцію гри.