Ліга Європи. "Базель" розтрощив "Краснодар", "Лаціо" несподівано поступилося в Румунії

Деякі результати принесли певні сюрпризи.

Завершилася частина матчів у рамках 1-го туру групової стадії Ліги Європи-2019/20.

Швейцарський "Базель" вдома не залишив жодних шансів російському "Краснодару", розгромивши їх з рахунком 5:0.

Господарі відкрили рахунок вже на дев'ятій хвилині зустрічі завдяки зусиллям Кевін Буа. На 40 хвилині все той ж Буа оформив дубль, коли замкнув передачу від Валентина Штокера.

У другій половині гри швейцарці ще тричі змушували воротаря російського колективу діставати ігрове знаряддя з сітки. Забивали Лука Зуффі (52), Тоні Вільєна (54, автогол) та Ноа Окафор (79).

• Це вже друга поспіль розгромна поразка для "Краснодара" в єврокубках. Раніше вони в рамках плей-оф раунду Ліги чемпіонів програли "Олімпіакосу" на його полі (0:4).
  • У паралельній грі цієї групи іспанський "Хетафе" мінімально здолав турецький "Трабзонспор" (1:0).

Дещо несподіваним був результат й у Румунії, де місцевий "Клуж" переміг італійський "Лаціо" з рахунком 2:1.

За господарів забитими м'ячами відзначилися Чіпріан Дяк (41, з пенальті) та Бієль Омрані (75). Що стосується римлян, то за них забив Баштуш (25).

• В іншій зустрічі цієї групи французький "Ренн" вдома розписав нічию з шотландським "Селтіком" (1:1). Українець Мар'ян Швед опинився поза заявкою "кельтів".