Ліга Європи. "Бенфіка" результативно перемогла "Айнтрахт", "Валенсія" тріумфувала в іспанському дербі

Поєдинки у відповідь відбудуться 18 квітня.

11 квітня були зіграні перші матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Португальська "Бенфіка" вдома здобула результативну перемогу над німецьким "Айнтрахтом" (4:2), а "Валенсія" виявилася сильнішою за "Вільярреал" в іспанському протистоянні (3:1).

У матчі в Лісабоні переломний момент стався на 19-й хвилині, коли захисник "Айнтрахта" Еван Ндіка збив з ніг Жедсона Фернандеша у власному карному майданчику. Футболіст не лише "привіз" пенальті, а й отримав пряму червону картку, змусивши гостей догравати решту поєдинку в меншості.

Бенфіка - Айнтрахт

До 11-метрової позначки підійшов Жоау Феліш та переграв воротаря ударом в нижній кут.

На 40-й хвилині Лука Йович зрівняв рахунок у грі, але все той же 19-річний Феліш ще до перерви знову вивів "Бенфіку" вперед, відправивши м’яч у ближній кут ударом з-за меж штрафного.

Матч став справжнім бенефісом юного гравця португальської команди. У другому таймі він не зупинився і спочатку асистував Рубену Діашу (50’), а через три хвилини засмутив Кевіна Траппа ударом поміж ніг. Таким чином, 19-річний талант "Бенфіки" оформив хет-трик і відзначився однією гольовою передачею.

І тим не менш, "Айнтрахт" знайшов у собі сили відквитати один м’яч. Гонсалу Пасіенсія красивим ударом головою замкнув подачу з кутового у виконанні де Гузмана. "Бенфіка" перемогла з різницею у два м’ячі, але далеко не гарантувала собі вихід до півфіналу Ліги Європи.

В іншому поєдинку ігрового дня зустрілися представники Ла Ліги -"Вільярреал" і "Валенсія".

Команди обмінялися голами у першому таймі: Гонсалу Гедеш (6’) вивів "кажанів" уперед в дебюті зустрічі, а Санті Касорла (36’) з пенальті відновив паритет у грі.

Вільярреал - Валенсія

Здавалося, що поєдинок на "Ель Мадригаль" завершиться нічиєю, але в компенсований час "жовта субмарина" почала тонути. Забиті м’ячі Даніеля Васса та Гонсалу Гедеша допомогли "Валенсії" здобути комфортну виїзну перемогу з рахунком 3:1 та залишити "Вільярреалу" примарні шанси на продовження боротьби в турнірі.

Нагадаємо, в інших двох матчах 1/4 фіналу Ліги Європи "Арсенал" впевнено розібрався з "Наполі" (2:0), а "Челсі" на останніх хвилинах дотиснув "Славію" (1:0).

Імена півфіналістів Ліги Європи стануть відомі вже наступного четверга, 18 квітня, коли клуби зіграють матчі-відповіді.