Ліга Європи. "Ференцварош" Реброва з трьома українцями переміг на виїзді ЦСКА

А ось Роман Григорчук зазнав болючої поразки у Нідерландах.

Нещодавно завершилася частина матчів 3-го туру групової стадії Ліги Європи.

Угорський "Ференцварош", який тренує українець Сергій Ребров, здолав на виїзді московський ЦСКА з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі було забито на 86 хвилині - Роланд Варга після передачі Олександра Зубкова пробив голкіпера "армійців" та приніс, таким чином, своїй команді надважливі три бали.

Зазначимо, що окрім Зубкова, серед українців у складі "Ференцвароша" були Ігор Харатін та Даніїл Ігнатенко. Якщо вони обидва провели у грі всі 90 хвилин, то Зубков був змінений за хвилину до кінця основного часу. Також Харатін та Ігнатенко отримали по жовтій картці.

Після цього результату угорський колектив набрав чотири бали та розташувався на третій сходинці в турнірній таблиці. Росіяни залишаються без залікових очок.

В іншому поєдинку цього ігрового дня казахстанська "Астана" українця Романа Григорчука зазнала нищівної поразки у Нідерландах від АЗ із рахунком 0:6.

До 77 хвилині команда Григорчука "горіла" лише з різницею в два голи, але в завершальний відрізок протистояння пропустила ще чотири рази.

• "Астана" програла всі матчі першого кола в Лізі Європи.