Ліга Європи: "Мілан" розібрався з "Селтіком", "Тоттенхем" розбив клуб українця Чеберка

Євген Чеберко просидів матч зі "шпорами" на лаві запасних.

"Мілан" обіграв шотландський "Селтік" (3:1), а "Тоттенхем" розгромив австрійський ЛАСК (3:0) в 1-му турі групового етапу Ліги Європи.

"Россонері" зробили вагому заявку на успіх у першому таймі - голами відзначилися Раде Круніч і Браїм Діас. На 76-й хвилині "Селтік" повернув інтригу в поєдинок завдяки голу Мохамеда Ельюнуссі. Однак врятуватися шотландцям не вдалося - у компенсований час Єнс Хауге встановив остаточний рахунок зустрічі.

• У паралельному матчі групи французький "Лілль" на виїзді розгромив празьку "Спарту" з рахунком 4:1.
  • Другий тур відбудеться 29 жовтня: "Лілль" - "Селтік", "Мілан" - Спарта".

Поєдинок у Лондоні розгортався за схожим сценарієм. Підопічні Жозе Моурінью двічі вразили ворота ЛАСКа до перерви - рахунок відкрив Лукас Моура, після чого захисник австрійців Андрес Андраде зрізав м'яч у свої ворота. Крапку в матчі за п'ять хвилин до кінця поставив Сон Хин Мін.

Український захисник ЛАСКа Євген Чеберко просидів весь матч в запасі.

• У паралельному матчі цього квартету бельгійський "Антверпен" в гостях здолав болгарський "Лудогорець" (2:1).
  • У другому турі "Тоттенхем" зіграє в гостях з "Антверпеном", а ЛАСК прийме "Лудогорець".