Літнє міжсезоння-2021: розклад та результати спарингів клубів УПЛ

Дата публікації
Перегляди
1833
Літнє міжсезоння-2021: розклад та результати спарингів клубів УПЛ

instagram.com/fc_dynamo_kyiv

Стежимо за матчами українських команд, які щосили працюють, щоб у всеозброєнні підійти до нової кампанії.

Клуби української Прем'єр-ліги (УПЛ) вже вийшли з відпусток і розпочали підготовку до сезону-2021/22.

ТСН Проспорт представляє календар і результати спарингів українських команд на тренувальних зборах під час літнього міжсезоння. Вони будуть оновлюватися згідно з даними пресслужб клубів.

  • Новий сезон в УПЛ стартує 23 липня.
  • Матч між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем" за Суперкубок України перенесено на 22 вересня.

КАЛЕНДАР КОНТРОЛЬНИХ МАТЧІВ КЛУБІВ УПЛ

ДИНАМО

1 липня: "Динамо" - "Базель" (Швейцарія) - 4:4

3 липня: "Динамо" - "Лозанна-Спорт" (Швейцарія) - 1:1

5 липня: "Динамо" - "US Divonne" (Франція) - 5:0

7 липня: "Динамо" - "Люцерн" (Швейцарія) - 3:3

10 липня: "Динамо" - "Серветт" (Швейцарія) - 1:1

14 липня: "Динамо" - "Сьон" (Швейцарія) - 2:0

15 липня: "Динамо" - "Евіан" (Франція) - 3:0

17 липня: "Динамо" - "Ніцца" (Франція) - 1:2

18 липня: "Динамо" - "Етуаль" (Швейцарія) - 2:0

20 липня: "Динамо" - "Атлетик" (Іспанія) - 0:1

23 липня: "Динамо" - "Уніон" (Німеччина)

26 липня: "Динамо" - "Вільярреал" (Іспанія)

ШАХТАР

30 червня: "Шахтар" - "Санкт-Йоханн" (Австрія) - 5:0

4 липня: "Шахтар" - "Ракув" (Польща) - 1:2

5 липня: "Шахтар" - "Тюркгюджю" (Німеччина) - 2:1

9 липня: "Шахтар" - "Шальке" (Німеччина) - 0:0

20 липня:  "Шахтар" - "Оболонь" - 5:0

ЗОРЯ

23 червня: "Зоря" - "Олександрія" - 3:3

23 червня: "Зоря" - "Олександрія" - 2:2

27 червня: "Зоря" - "Пролетер" (Сербія) - 1:2

27 червня: "Зоря" - "Ботев" (Болгарія) - 1:1

1 липня: "Зоря" - "Макуспор" (Туреччина) - 22:0

8 липня: "Зоря" - "Пролетер" (Сербія) - 2:1

13 липня: "Зоря" - "Аланьяспор" (Туреччина) - 2:1

17 липня: "Зоря" - "Дніпро-1"

КОЛОС

25 червня: "Колос" - "Інгулець" - 0:2

2 липня: "Колос" - "Рубікон" - 0:2

3 липня: "Колос" - "Лівий берег" - 0:1

7 липня: "Колос" - "Олександрія" - 2:0

10 липня: "Колос" - "Краматорськ" - 1:0

10 липня: "Колос" - "Дніпро-1" - 0:0

15 липня: "Колос" - "Львів"

ВОРСКЛА

26 червня: "Ворскла" - "Дніпро-1" - 3:0

3 липня: "Ворскла" - "Ужгород" - 2:3

6 липня: "Ворскла" - "Карпати" Львів - 4:0

13 липня: "Ворскла" - "Минай" - 0:0

ДЕСНА

10 липня: "Десна" - "Чернігів" - 3:0

14 липня: "Десна" - "ВПК-Агро" - 4:2

15 липня: "Десна" - "Чайка"

18 липня: "Десна" - "Верес"

ДНІПРО-1

26 червня: "Дніпро-1" - "Ворскла-1" - 0:3

1 липня: "Дніпро-1" - "Нікополь" - 7:2

2 липня: "Дніпро-1" - "Олександрія" - 1:1

10 липня: "Дніпро-1" - "Нікополь" - 1:2

10 липня: "Дніпро-1" - "Колос" - 0:0

17 липня: "Дніпро-1" - "Зоря"

МАРІУПОЛЬ

3 липня: "Маріуполь" - "Пролетер" (Сербія) - 1:0

11 липня: "Маріуполь" - "Полісся" - 3:0

15 липня: "Маріуполь" - "Бурсаспор" (Туреччина)

ЛЬВІВ

29 червня: "Львів" - "Агробізнес" - 1:1

2 липня: "Львів" - "Верес" - 2:1

5 липня: "Львів" - "Прикарпаття" - 1:2

11 липня: "Львів" - "Поділля" - 1:0

15 липня: "Львів" - "Колос"

17 липня: "Львів" - "Волинь"

18 липня: "Львів" - "Нива" Тернопіль

ОЛЕКСАНДРІЯ

21 червня: "Олександрія" - "Інгулець" - 2:1

23 червня: "Олександрія" - "Зоря" - 3:3

23 червня: "Олександрія" - "Зоря" - 2:2

2 липня: "Олександрія" - "Дніпро-1" - 1:1

7 липня: "Олександрія" - "Колос" - 0:2

14 липня: "Олександрія" - "Гірник-Спорт" - 2:2

РУХ

26 червня: "Рух" - "ЛеоКераміка" - 6:0

4 липня: "Рух" - "Волинь" - 2:1

10 липня: "Рух" - "Нива" (Тернопіль) - 0:1

11 липня: "Рух" - "Верес" - 1:0

16 липня: "Рух" - "Агробізнес"

ІНГУЛЕЦЬ

21 червня: "Інгулець" - "Олександрія" - 1:2

25 червня: "Інгулець" - "Колос" - 2:0

30 червня: "Інгулець" - "Кривбас" - 2:0

6 липня: "Інгулець" - ЦСКА (Софія, Болгарія) - 1:1

8 липня: "Інгулець" - "Академія Клінчені" (Румунія) - 1:0

10 липня: "Інгулець" - "Монтана" (Болгарія) - 2:2

14 липня: "Інгулець" - "Македонія ДП" (Північна Македонія) - 1:1

ВЕРЕС

29 червня: "Верес" - "Волинь" - 0:0

2 липня: "Верес" - "Львів" - 1:2

7 липня: "Верес" - Агробізнес - 0:1

10 липня: Верес" - "Карпати" Львів - 2:1

11 липня: "Верес" - "Рух" - 0:1

ЧОРНОМОРЕЦЬ

3 липня: "Чорноморець" - Балкани - 2:0

10 липня: "Чорноморець" - "Реал Фарма" - 3:1

МЕТАЛІСТ 1925

7 липня: "Металіст 1925" - "Волчанськ" - 2:0

11 липня: "Металіст 1925" - "Полтава" - 2:0

12 липня: "Металіст 1925" - "Кривбас" - 3:1

15 липня: "Металіст 1925" - "Альянс"

МИНАЙ

26 червня: "Минай" - "Львів" - 0:2

30 липня: "Минай" - "Карпати" Львів - 2:2

3 липня: "Минай" - "Мезекевешд" - 0:6

13 липня: "Минай" - "Ворскла" - 0:0

Наступна публікація