Стежимо за матчами українських команд, які щосили працюють, щоб у всеозброєнні підійти до нової кампанії.
Клуби української Прем'єр-ліги (УПЛ) вже вийшли з відпусток і розпочали підготовку до сезону-2021/22.
ТСН Проспорт представляє календар і результати спарингів українських команд на тренувальних зборах під час літнього міжсезоння. Вони будуть оновлюватися згідно з даними пресслужб клубів.
- Новий сезон в УПЛ стартує 23 липня.
- Матч між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем" за Суперкубок України перенесено на 22 вересня.
КАЛЕНДАР КОНТРОЛЬНИХ МАТЧІВ КЛУБІВ УПЛ
ДИНАМО
1 липня: "Динамо" - "Базель" (Швейцарія) - 4:4
3 липня: "Динамо" - "Лозанна-Спорт" (Швейцарія) - 1:1
5 липня: "Динамо" - "US Divonne" (Франція) - 5:0
7 липня: "Динамо" - "Люцерн" (Швейцарія) - 3:3
10 липня: "Динамо" - "Серветт" (Швейцарія) - 1:1
14 липня: "Динамо" - "Сьон" (Швейцарія) - 2:0
15 липня: "Динамо" - "Евіан" (Франція) - 3:0
17 липня: "Динамо" - "Ніцца" (Франція) - 1:2
18 липня: "Динамо" - "Етуаль" (Швейцарія) - 2:0
20 липня: "Динамо" - "Атлетик" (Іспанія) - 0:1
23 липня: "Динамо" - "Уніон" (Німеччина)
26 липня: "Динамо" - "Вільярреал" (Іспанія)
ШАХТАР
30 червня: "Шахтар" - "Санкт-Йоханн" (Австрія) - 5:0
4 липня: "Шахтар" - "Ракув" (Польща) - 1:2
5 липня: "Шахтар" - "Тюркгюджю" (Німеччина) - 2:1
9 липня: "Шахтар" - "Шальке" (Німеччина) - 0:0
20 липня: "Шахтар" - "Оболонь" - 5:0
ЗОРЯ
23 червня: "Зоря" - "Олександрія" - 3:3
23 червня: "Зоря" - "Олександрія" - 2:2
27 червня: "Зоря" - "Пролетер" (Сербія) - 1:2
27 червня: "Зоря" - "Ботев" (Болгарія) - 1:1
1 липня: "Зоря" - "Макуспор" (Туреччина) - 22:0
8 липня: "Зоря" - "Пролетер" (Сербія) - 2:1
13 липня: "Зоря" - "Аланьяспор" (Туреччина) - 2:1
17 липня: "Зоря" - "Дніпро-1"
КОЛОС
25 червня: "Колос" - "Інгулець" - 0:2
2 липня: "Колос" - "Рубікон" - 0:2
3 липня: "Колос" - "Лівий берег" - 0:1
7 липня: "Колос" - "Олександрія" - 2:0
10 липня: "Колос" - "Краматорськ" - 1:0
10 липня: "Колос" - "Дніпро-1" - 0:0
15 липня: "Колос" - "Львів"
ВОРСКЛА
26 червня: "Ворскла" - "Дніпро-1" - 3:0
3 липня: "Ворскла" - "Ужгород" - 2:3
6 липня: "Ворскла" - "Карпати" Львів - 4:0
13 липня: "Ворскла" - "Минай" - 0:0
ДЕСНА
10 липня: "Десна" - "Чернігів" - 3:0
14 липня: "Десна" - "ВПК-Агро" - 4:2
15 липня: "Десна" - "Чайка"
18 липня: "Десна" - "Верес"
ДНІПРО-1
26 червня: "Дніпро-1" - "Ворскла-1" - 0:3
1 липня: "Дніпро-1" - "Нікополь" - 7:2
2 липня: "Дніпро-1" - "Олександрія" - 1:1
10 липня: "Дніпро-1" - "Нікополь" - 1:2
10 липня: "Дніпро-1" - "Колос" - 0:0
17 липня: "Дніпро-1" - "Зоря"
МАРІУПОЛЬ
3 липня: "Маріуполь" - "Пролетер" (Сербія) - 1:0
11 липня: "Маріуполь" - "Полісся" - 3:0
15 липня: "Маріуполь" - "Бурсаспор" (Туреччина)
ЛЬВІВ
29 червня: "Львів" - "Агробізнес" - 1:1
2 липня: "Львів" - "Верес" - 2:1
5 липня: "Львів" - "Прикарпаття" - 1:2
11 липня: "Львів" - "Поділля" - 1:0
15 липня: "Львів" - "Колос"
17 липня: "Львів" - "Волинь"
18 липня: "Львів" - "Нива" Тернопіль
ОЛЕКСАНДРІЯ
21 червня: "Олександрія" - "Інгулець" - 2:1
23 червня: "Олександрія" - "Зоря" - 3:3
23 червня: "Олександрія" - "Зоря" - 2:2
2 липня: "Олександрія" - "Дніпро-1" - 1:1
7 липня: "Олександрія" - "Колос" - 0:2
14 липня: "Олександрія" - "Гірник-Спорт" - 2:2
РУХ
26 червня: "Рух" - "ЛеоКераміка" - 6:0
4 липня: "Рух" - "Волинь" - 2:1
10 липня: "Рух" - "Нива" (Тернопіль) - 0:1
11 липня: "Рух" - "Верес" - 1:0
16 липня: "Рух" - "Агробізнес"
ІНГУЛЕЦЬ
21 червня: "Інгулець" - "Олександрія" - 1:2
25 червня: "Інгулець" - "Колос" - 2:0
30 червня: "Інгулець" - "Кривбас" - 2:0
6 липня: "Інгулець" - ЦСКА (Софія, Болгарія) - 1:1
8 липня: "Інгулець" - "Академія Клінчені" (Румунія) - 1:0
10 липня: "Інгулець" - "Монтана" (Болгарія) - 2:2
14 липня: "Інгулець" - "Македонія ДП" (Північна Македонія) - 1:1
ВЕРЕС
29 червня: "Верес" - "Волинь" - 0:0
2 липня: "Верес" - "Львів" - 1:2
7 липня: "Верес" - Агробізнес - 0:1
10 липня: Верес" - "Карпати" Львів - 2:1
11 липня: "Верес" - "Рух" - 0:1
ЧОРНОМОРЕЦЬ
3 липня: "Чорноморець" - Балкани - 2:0
10 липня: "Чорноморець" - "Реал Фарма" - 3:1
МЕТАЛІСТ 1925
7 липня: "Металіст 1925" - "Волчанськ" - 2:0
11 липня: "Металіст 1925" - "Полтава" - 2:0
12 липня: "Металіст 1925" - "Кривбас" - 3:1
15 липня: "Металіст 1925" - "Альянс"
МИНАЙ
26 червня: "Минай" - "Львів" - 0:2
30 липня: "Минай" - "Карпати" Львів - 2:2
3 липня: "Минай" - "Мезекевешд" - 0:6
13 липня: "Минай" - "Ворскла" - 0:0