"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті". Зінченко вийде у стартовому складі на битву за Суперкубок Англії

Також з перших хвилин за "городян" зіграє Лерой Сане, який однією ногою вже в "Баварії".

Стали відомі стартові склади "Ліверпуля" та "Манчестер Сіті" на матч Суперкубка Англії-2019.

Головний тренер "городян" Хосеп Гвардіола довірив місце з перших хвилин українцю Олександру Зінченку. 22-річний футболіст розпочне битву з "мерсисайдцями" вже на звичному для себе лівому фланзі оборони.

Окрім того, місце в першій одиннадцятці манчестерського колективу отримав новачок Родрі та Лерой Сане, який перебуває за крок від переходу до мюнхенської "Баварії".

Що стосується "червоних", то вони вийдуть на цю зустріч без несподіванок.

Стартові склади мають такий вигляд:

"Ліверпуль": Аліссон - Александер-Арнольд, Ван Дейк, Гомез, Робертсон - Фабіньо, Хендерсон, Вейналдум - Салах, Фірміно, Орігі

"Манчестер Сіті": Браво - Вокер, Стоунз, Отаменді, Зінченко - Родрі, Давід Сілва, Де Брейне - Сане, Бернарду Сілва, Стерлінг.

Зазначимо, що стартовий свисток головного арбітра цього протистояння пролунає о 17:00 за київським часом. Онлайн-трансляція буде доступна на ТСН Проспорт.

• "Манчестер Сіті" минулого сезону став переможцем АПЛ, Кубка Англії та Кубка Ліги. "Ліверпуль" візьме участь в цьому матчі, як друга команда чемпіонату Англії.