"Ліверпуль" молодіжним складом продерся до 1/8 фіналу Кубка Англії завдяки комічному автоголу суперника

У наступній стадії "червоні" зіграють з "Челсі".

"Ліверпуль" вийшов до 1/8 фіналу Кубка Англії, перемігши "Шрусбері Таун" у матчі-переграванні четвертого раунду. Гра відбулася на "Енфілді" і завершилася з рахунком 1:0.

"Червоні" виставили молодіжний склад, а командою керував тренер молодіжки Ніл Крітчлі

На 58-й хвилині ліверпульці пропустили, але гол скасували після перегляду відеоповтору - VAR визначив офсайд.

Підопічні Крітчлі перемогли завдяки комічному автоголу: на 75-й хвилині Ро-Шон Вільямс головою закинув м'яч у свої ворота.

В 1/8 фіналу Кубка Англії "Ліверпуль" зіграє з "Челсі". Матч відбудеться 5 березня.

Після 25 турів Прем'єр-ліги "Ліверпуль" лідирує у турнірній таблиці з відривом від "Манчестер Сіті" у 22 бали. "Червоні" близькі до першого чемпіонства з 1990 року.