"Ліверпуль" на останніх хвилинах програв команді екстренера "Шахтаря" і вилетів з Кубка Англії (відео)

Підопічні Роберто Де Дзербі позбавили "мерсисайдців" шансів виграти трофей.

"Ліверпуль" на виїзді поступився "Брайтону" в матчі 1/16 фіналу Кубка Англії – 2:1.

На 30-й хвилині "мерсисайдців" вивів уперед Гарві Елліотт. Господарі, яких очолює колишній головний тренер донецького "Шахтаря" Роберто Де Дзербі, відігралися на 39-й хвилині – відзначився Льюїс Данк.

Вирішальний гол "чайки" забили вже у компенсований до другого тайму час – Каору Мітома приніс "Брайтону" вихід до наступного раунду турніру.

Огляд матчу

Наступні матчі команди проведуть в рамках АПЛ. Підопічні Роберто Де Дзербі зіграють проти "Борнмута", а "Ліверпуль" зустрінеться із "Вулвергемптоном".

Вихід Зінченка не врятував: "Арсенал" поступився "Манчестер Сіті" та вилетів з Кубка Англії (відео)

Легіонер "Шахтаря", який залишив Україну через повномасштабну війну, перебрався до клубу АПЛ

Може возз'єднатися з екстренером "гірників": клуб АПЛ зацікавлений у трансфері лідера "Шахтаря"