"Ліверпуль" перед поїздкою на Клубний чемпіонат світу здолав останню команду АПЛ

Дубль на рахунку Мохамеда Салаха.

"Ліверпуль" в рамках 17-го туру англійської Прем’єр-ліги здобув домашню перемогу над "Вотфордом" - 2:0.

"Червоні" повели в рахунку на 38-й хвилині зустрічі - Мохамед Салах ідеальним обвідним ударом відправив м’яч у правий верхній кут, завершивши розкішну контратаку своєї команди, яку розігнав Садіо Мане.

На початку другого тайму "мерсисайдці" могли подвоїти перевагу. Мане ударом головою в дальній кут замкнув подачу Шакірі. Футболісти "Ліверпуля" встигли відсвяткувати забитий м’яч, але рефері звернувся до VAR і скасував гол через мінімальний офсайд у сенегальця.

І все ж, команда Юргена Клоппа не обмежилася одним голом у цьому матчі. На останній хвилині основного часу Салах оформив дубль, замкнувши ударом п’ятою гольову передачу Дівока Орігі.

"Ліверпуль" продовжує впевнено лідирувати в АПЛ. Відрив від другого місця, де наразі "Лестер", збільшився до 11 очок. У "лисиць" є один матч в запасі.

"Вотфорд" з 9 очками замикає турнірну таблицю чемпіонату Англії.

Невдовзі підопічні Клоппа стартують на Клубному чемпіонаті світу в Катарі. Там "Ліверпуль" розпочне боротьбу з півфіналу. 18 грудня "мерсисайдці" зіграють з переможцем пари "Монтеррей" (Мексика) - "Аль-Садд" (Катар). Фінал турніру запланований на 21 грудня.

Окрім того, команда Юргена Клоппа 17 грудня зустрінеться з "Астон Віллою" в рамках чвертьфіналу Кубка Ліги. Очікується, що "мерсисайдці" вийдуть на цей поєдинок резервним складом.