"Ліверпуль" після фіаско з "Манчестер Сіті" реабілітувався проти аутсайдера АПЛ

Команда Юргена Клоппа повернулася на переможну стежину.

"Ліверпуль" у поєдинку 33-го туру англійської Прем’єр-ліги переміг одного з аутсайдерів чемпіонату "Астон Віллу". Зустріч на "Енфілді" закінчилася з рахунком 2:0.

Перший гол у матчі "мерсисайдці" забили на 71-й хвилині. Набі Кейта розкішним пасом низом знайшов Садіо Мане у чужому воротарському, а сенегальський нападник рикошетом від поперечини відправив м’яч у сітку воріт.

Подвоїти свою перевагу на табло господарі зуміли за декілька хвилин до кінця зустрічі - голом відзначився 19-річний півзахисник "червоних" Кертіс Джонс.

Таким чином, підопічні Юргена Клоппа реабілітувалися за розгромну поразку в минулому турі від "Манчестер Сіті" з рахунком 0:4.

• "Ліверпуль" (89 балів) дочасно став чемпіоном Англії. "Червоні" виграли перше чемпіонство за 30 років.

• "Астон Вілла" (27 балів) перебуває в зоні вильоту х АПЛ, на 18-й сходинці.

• У наступному турі "мерсисайдці" 8 липня зіграють з "Брайтоном", "Вілла" 9 липня прийме "Манчестер Юнайтед".

• АПЛ рестартувала 17 червня після призупинки у березні через пандемію коронавірусу.