"Ліверпуль" розгромив "Генк" у Лізі чемпіонів, "Наполі" перестріляв "Зальцбург"

Команда Юргена Клоппа не зіткнулася з труднощами в Бельгії.

"Ліверпуль" в рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів переміг бельгійський "Генк" з рахунком 4:1.

Перші два голи записав до свого активу півзахисник "червоних" Алекс Окслейд-Чемберлен. У дебюті зустрічі 26-річний англієць з 20 метрів завдав удар у нижній кут воріт господарів поля, а в другому таймі подвоїв перевагу своєї команди фантастичним пострілом під поперечину.

Генк - Ліверпуль

На 77-й хвилині Садіо Мане зробив рахунок розгромним, а під завісу поєдинку Мохамед Салах відправив четвертий м’яч у ворота бельгійської команди. Господарі зуміли відповісти голом престижу за пару хвилин до кінця основного часу.

У паралельному матчі групи E італійський "Наполі" результативно переграв австрійський "РБ Зальцбург" - 3:2.

За підсумками третього туру підопічні Карло Анчелотті з 7 балами очолюють цей квартет, "Ліверпуль" відстає від неаполітанців на одне очко. У "РБ Зальцбурга" 3 бали, а "Генк" замикає таблицю з одним очком.