"Ліверпуль" розібрався з "Тоттенхемом" та вшосте в історії став переможцем Ліги чемпіонів

"Мерсисайдці" забили по голу в кожному з таймів.

"Ліверпуль" у фіналі Ліги чемпіонів-2018/19 мінімально переграв "Тоттенхем" із рахунком 2:0.

Підопічні Юргена Клоппа провели по м'ячу в кожному з таймів. Перше взяття воріт "мерсисайдці" оформили вже на другій хвилині, коли Мохамед Салах ідеально реалізував пенальті. Зазначимо, що можливість на удар "з позначки" номінальні гості отримали через гру рукою в штрафному від Мусси Сіссоко.

Цей м'яч Салаха увійшов до історії найпрестижнішого клубного турніру Європи, як другий найшвидший гол.

Вдруге відзначитися в сітці воріт Уго Льоріса "червоним" вдалося за три хвилини до кінця основного часу - Дівок Орігі, який посилив гру з лави для запасних, поклав ігровий знаряд точно в кут з лінії штрафного, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло.

Загалом, команди показали не дуже яскраву гру, але вміння "Ліверпуля" грати в захисті й призвело до його тріумфу в цьому турнірі. Цікаво, що перший удар в площину "шпори" завдали лише в середині другої половини зустрічі. Що стосується команди Клоппа, то більшість їхніх ударів була заблокована гравцями лондонців.

Тож, розібравшись з "Тоттенхемом", "Ліверпуль" вшосте в своїй історії підняв над головою "вухастого". Раніше їм це вдавалося в 1977, 1978, 1981, 1984 та 2005 роках.

Раніше повідомлялося, що розігріли фанатів перед цим протистоянням Imagine Dragons. Окрім того, гімн Ліги чемпіонів перед двобоєм виконав український гурт Asturia.