"Ліверпуль" розпочав 2020 рік переконливою перемогою над "Шеффілд Юнайтед"

"Червоні" забили по голу у кожному з таймів.

"Ліверпуль" у матчі 21-го туру англійської Прем’єр-ліги не зустрів опору від "Шеффілд Юнайтед", розібравшись з суперником з рахунком 2:0.

Уже на стартових хвилинах зустрічі команда Юргена Клоппа вийшла вперед - Мохамед Салах ударом в один дотик замкнув простріл Ендрю Робертсона.

Ліверпуль - Шеффілд Юнайтед

Подвоїти перевагу "червоним" вдалося у середині другого тайму. Господарі поля організували швидку контратаку, яку з другої спроби завершив Садіо Мане. Спочатку сенегалець не зумів переграти голкіпера, але миттєво зорієнтувався і добив м’яч у порожні ворота.

Мерсисайдський клуб, набравши 58 очок, впевнено летить до історичного чемпіонства. "Червоні" на 13 очок випереджають "Лестер" та на 14 пунктів "Манчестер Сіті", маючи при цьому ще й матч у запасі.

"Шеффілд Юнайтед" з 29 очками посідає восьму сходинку.

У наступному турі "Ліверпуль" 11 січня в гостях зіграє з "Тоттенхемом", а "Шеффілд Юнайтед" днем раніше прийме "Вест Хем" Андрія Ярмоленка.

Перед цим команди проведуть поєдинки Кубка Англії. Підопічні Юргена Клоппа 5 січня зіграють з "Евертоном", а "Шеффілд" зустрінеться з "Файлдом".