"Ліверпуль" та "Манчестер Сіті" вирвали вольові перемоги в чемпіонаті Англії

Підопічні Клоппа здобули три очки за хвилину до кінця поєдинку.

Лідери англійської Прем’єр-ліги "Ліверпуль" та "Манчестер Сіті" здобули перемоги в 11-му турі внутрішньої першості. Команда Юргена Клоппа взяла гору над "Астон Віллою" (2:1), а підопічні Хосепа Гвардіоли з аналогічним рахунком здолали "Саутгемптон".

При цьому і "мерсисайдці", і "городяни" були близькі до втрати очок. Обидва гранди англійського футболу програвали після першого тайму з рахунком 0:1.

Манчестерський клуб зумів вирвати три очки завдяки голам Серхіо Агуеро (70 хвилина) та Кайла Вокера (86’).

Манчестер Сіті - Саутгемптон

Рятівниками "Ліверпуля" стали Ендрю Робертсон (87’) та Садіо Мане, який забив головою після подачі з кутового на четвертій хвилині компенсованого часу.

Таким чином, "червоні" зберегли шестиочковий відрив від "Манчестер Сіті" в турнірній таблиці.

У наступному турі ми побачимо очне протистояння "Ліверпуля" та "Манчестер Сіті". Найбільш очікуваний матч першого кола АПЛ відбудеться 10 листопада на "Енфілді".

Перед цим команди проведуть поєдинки 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. "Мерсисайдці" 5 листопада зіграють з "Генком", а "городяни" наступного дня завітають в гості до "Аталанти".