"Ліверпуль" у другому таймі дотиснув "Баварію" і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Команда Юргена Клоппа забила тричі на "Альянц Арені".

Англійський "Ліверпуль" у поєдинку-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів виборов у мюнхенської "Баварії" путівку до чвертьфіналу турніру - 3:1.

Після нулів на "Енфілді" обидві команди дуже обережно розпочали поєдинок, усвідомлюючи ціну помилки. Але саме непорозуміння гравців "Баварії" і призвело до першого голу у ворота мюнхенців - Ноєр та Рафінья не розібралися у простій ситуації. Садіо Мане з легкістю позбувся опіки захисника, обвів голкіпера, який невпевнено зіграв на виході, і відправив м’яч у порожні ворота.

Баварія - Ліверпуль

Ще до перерви "Баварія" зрівняла рахунок. Серж Гнабрі отримав передачу із глибини та навісив до штрафного майданчика "мерсисайдців". А там вже центральний оборонець "Ліверпуля" Жоель Матіп зрізав м’яч у власні ворота.

Тож перший тайм завершився логічним нічийним результатом, а от у другому команда Юргена Клоппа переграла суперника по всім статтям.

На 69-й хвилині Вірджил Ван Дайк перестрибнув Хуммельса та Хаві Мартінеса на другому поверсі і головою вколотив м’яч в сітку Ноєра.

Рахунок 2:1 на користь "мерсисайдців" змусив "баварців" кидати всі сили в атаку та оголяти зони в захисті. Цим скористався "Ліверпуль", поставивши на 84-й хвилині крапку у протистоянні. Салах зовнішньою стороною стопи навісив до карного майданчика німців, а Мане оформив дубль, розстрілявши голкіпера ударом головою - 3:1.

Таким чином, "Ліверпуль" та "Барселона" стали останніми учасниками 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Жеребкування чвертьфінальної стадії відбудеться у п’ятницю, 15 березня.