"Ліверпуль" у матчі-відкритті АПЛ-2019/20 розгромив "Норвіч Сіті"

"Червоні" вдало розпочали новий чемпіонат.

"Ліверпуль" у поєдинку, який відкривав чемпіонат Англії сезону-2019/20, впевнено розібрався з новачком "Норвіч Сіті" з рахунком 4:1.

Команда Юргена Клоппа вирішила всі питання щодо переможця цієї дуелі ще в першій половині зустрічі, коли "мерсисайдці" забили у ворота "канарок" чотири "сухих" голи".

Розпочав розгром опонента капітан гостей Грант Хенлі, який вже на сьомій хвилині гри зрізав м'яч у свої ворота. На 19 хвилині лідер "Ліверпуля" Мохамед Салах ударом у дальній кут подвоїв перевагу своєї команди.

Не встигли футболісти "Норвіча" отямитися, як "червоні" втретє розписалися у їхній воротах. Віргіл Ван Дейк на 28 хвилині після передачі від усе того ж таки Салаха довів рахунок на табло до непристойного.

На 42 хвилині продовжив побиття опонента Дівок Орігі. Бельгійський форвард з лінії воротарського переправив ігрове знаряддя точно за призначенням після вишуканого пасу з правого флангу від Тренда Александера-Арнольда.

Єдине, на що вистачило гравців "Норвіча", так це на гол від фінського форварда Тієму Пуккі, який було забито на 64 хвилині.

Таким чином, розбивши суперника, "Ліверпуль" здобув перші бали в новому сезоні внутрішньої першості.

• Свої наступні матчі в АПЛ обидві команди проведуть 17 серпня. "Ліверпуль" вирушить у гості до "Саутгемптона", а "Норвіч" прийме "Ньюкасл".