"Ліверпуль" у тяжкому поєдинку вирвав перемогу над "орлами"

Підопічні Юргена Клоппа впевнено крокують до чемпіонства.

"Ліверпуль" в матчі 13-го туру чемпіонату Англії здобув непросту виїзну перемогу над "Кристал Пелас" (2:1)

У першому таймі команди обійшлися без забитих м’ячів, приберігши все найцікавіше на другу половину зустрічі.

Одразу після перерви "мерсисайдці" повели в рахунку - простріл Енді Робертсона замкнув Садіо Мане, причому м’яч після його удару влучив спочатку в одну, потім в іншу стійку, а тоді опинився у воротах.

На 82-й хвилині Вілфрід Заа зробив рахунок рівним, змусивши команду Клоппа знову нестримно атакувати. "Червоні" з цим завданням впоралися на відмінно і вже через три хвилини знову вийшли вперед. Метушнею в штрафному майданчику господарів скористався Роберто Фірміно та завдав удару точно в кут. Цей гол став переможним у напруженій зустрічі.

Після 13 турів "Ліверпуль" набрав 37 очок і випереджає найближчого переслідувача, "Лестер", на 8 очок. "Кристал Пелас" з 15 балами розташувався на 14-му рядку.

Одночасно з поєдинком "Кристал Пелас" - "Ліверпуль" відбувалися інші матчі англійського чемпіонату. "Лестер" переграв "Брайтон" (2:0), а лондонський "Арсенал" ледве врятував нічию у протистоянні з "Саутгемптоном" (2:2).