"Ліверпуль", завдяки автоголу, здолав "Тоттенхем" та здійнявся на вершину АПЛ

"Червоні" продовжують запеклу боротьбу за чемпіонство.

"Ліверпуль" у рамках 32 туру чемпіонату Англії переміг у рідних стінах "Тоттенхем" із рахунком 2:1.

Команда Юргена Клоппа першою відкрила рахунок у цій зустрічі - Роберто Фірміно на 16 хвилині вдало замкнув головою навіс зліва у виконанні Ендрю Робертсона.

Перевага "мерсисайдців" трималася до 70 хвилини. Саме в цей момент "шпори" зуміли відновити паритет на табло. Лукас Моура з лінії воротарської розстріляв голкіпера господарів Аліссона Бекера та зробив рахунок знову нічийним - 1:1.

Утім, "Ліверпуль" не збирався втрачати дорогоцінні очки та, як наслідок, все ж зумів вирвати таку необхідну перемогу. На 90 хвилині м'яч у свої ворота відправив бельгійський захисник лондонців Тобі Альдервейрельд. Оборонець гостей не зумів прийняти ігровий знаряд після прострілу головою від Мохамеда Салаха та він відлетів від його ноги за лінію воріт.

Таким чином, перемігши "Тоттенхем", "Ліверпуль" набрав 79 балів та вийшов на першу сходинку турнірної таблиці АПЛ. "Манчестер Сіті", який йде наступним, має на два очки менше та гру в запасі. "Тоттенхем", своєю чергою, залишився з 61 пунктом на третьому місці. Цікаво, що підопічні Маурісіо Почеттіно не знають смаку перемог у внутрішній першості вже протягом п'яти ігор.

Раніше важку перемогу в цьому турі АПЛ здобув "Челсі".