"Ліверпуль" здобув чергову перемогу в АПЛ та скоротив відставання від лідера

867

"Червоні" переграли "Крістал Пелас".

В рамках 23-го туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" на виїзді переміг "Крістал Пелас" - 1:3.

Рахунок матчу на 8-й хвилині відкрив Верджіл ван Дейк. Згодом Алекс Окслейд-Чемберлен подвоїв перевагу команди Клоппа.

Після перерви господарі відіграли один м'яч зусиллями Одсонна Едуара, але наприкінці матчу Фабіньо реалізував пенальті та відновив комфортну перевагу своєї команди.

• "Ліверпуль" скоротив відтавання від лідера турнірної таблиці "Манчестер Сіті" до дев'яти очок. "Крістал Пелас" мають 24 очка та перебувають на 13 позиції.
  • У наступному турі "Ліверпуль" зіграє із "Лестером2 10 лютого. "Крістал Пелас" зустрінеться днем раніше з "Норвічем".