"Ломаченко хотів скоїти самогубство": несподівана заява від кривдника українця

"Ломаченко хотів скоїти самогубство": несподівана заява від кривдника українця

instagram.com/toprank

Теофімо Лопес висловився про психологічний стан свого колишнього суперника.

Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес, який в останньому бою відібрав пояси у Василя Ломаченка, заявив, що українець після поразки впав у глибоку депресію.

За словами американця, Василь хотів завершити кар’єру та навіть задумувався про суїцид.

"Я чув новини, що Ломаченко хотів здатися і завершити кар’єру після поразки. Він глибоко пішов у себе, хотів зупинитися, пережив глибоку депресію. Його команда сказала йому, щоб він говорив про нічию - вони не хочуть, щоб Ломаченко відчував психологічний занепад сил.

Я навіть чув, що на певному етапі він хотів накласти на себе руки. Так що йдіть до біса, і він теж нехай йде до біса", - сказав Лопес в інтерв’ю Helen Yee Sports.

Також Лопес ще раз запевнив, що рішення суддів на його користь було справедливим і обізвав Ломаченка "дурнем".

"Ломаченко дивився на мене погордо, не поважав мене. Якби він дав мені опцію реваншу або щось подібне, то ми б влаштували бій.

Але я побив його з рахунком 9:3 або 8:4. Не так важливо, яким був рахунок, адже це переконлива перемога. У 12-му раунді було видно, що це чемпіонський раунд. Я домінував в останньому раунді.

У Ломаченка немає серця, я забрав його у нього. Це дуже приємно, адже з ним сильно носилися, а він думав, що є богом. Він не бог, а дурень. Ломаченко виступив як бовдур, коли я побив його", - сказав Лопес.

  • Лопес переміг Ломаченка в жовтні 2020 року одноголосним рішенням суддів. Програвши американцеві, українець втратив чемпіонські пояси WBA, WBO, WBC і The Ring у легкій вазі.
  • Українець хотів провести бій-реванш, але колишній суперник послав його на ***.
  • На рахунку Ломаченка 14 перемог і 2 поразки.
  • Лопес виграв всі 16 поєдинків на професійному ринзі. У 23 роки він став наймолодшим абсолютним чемпіоном світу в історії боксу.

Раніше ТСН Проспорт писав, що батько Лопеса назвав умову для реваншу його сина проти Ломаченка.