Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луческу назвав свій тренерський штаб в "Динамо" та пояснив відмову Спірідона

Луческу назвав свій тренерський штаб в "Динамо" та пояснив відмову Спірідона

Гусєв займатиметься групою атаки, а Вукоєвич - гравцями середини поля.

30 липня Мірча Луческу був представлений як головний тренер київського "Динамо". Презентація відбулася в онлайн-форматі. Під час відеоконференції румунський спеціаліст назвав свій тренерський штаб.

ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ ЛУЧЕСКУ В ДИНАМО

  • Огнєн Вукоєвич
  • Олег Гусєв
  • Михайло Михайлов (тренер воротарів)
  • Дієго Лонго
  • Еміл Карас

ПРО ОБОВ'ЯЗКИ КОЖНОГО ЧЛЕНА ШТАБУ

"І Вукоєвич, і Гусєв повинні розуміти мою філософію, аби передавати її гравцям. Олег займатиметься групою атаки, а Вуко - гравцями середини поля. Дієго Лонго відповідатиме за фізичну підготовку і проблеми організації. Спробуємо виключити м’язові травми", - сказав Луческу.

презентація луческу
Презентація Луческу, YouTube

ВІДМОВА СПІРІДОНА

Спершу повідомлялося, що до тренерського штабу Луческу увійде його експомічник в "Шахтарі" Олександр Спірідон. Проте він відмовився, румунські ЗМІ писали, що на його рішення вплинув гендиректор "гірників" Сергій Палкін. Своєю чергою Палкін заявив, що зі Спірідоном не розмовляв.

"Швидше за все, причиною стали сімейні обставини. Ми розійшлися три роки тому. Я просив його повернутись, але сім’я, очевидно, була на першому місці. Я запросив Вукоєвича та Гусєва до тренерського штабу, аби вони мені допомагали, а команда росла", - пояснив Мірча.
 

ЛУЧЕСКУ І ДИНАМО ХРОНОЛОГІЯ

Залиште свій коментар

Вибір редакції