Лунін допоміг "Ов'єдо" здобути нічию в Сегунді

На його рахунку чотири сейви.

Український воротар Андрій Лунін, який виступає на правах оренди за "Ов'єдо", знову вийшов у стартовому складі на поєдинок Сегунди.

20-річний голкіпер відіграв увесь матч 25-го туру внутрішньої першості проти "Жирони", яка лише минулого сезону виступала в Примері.

На 54 хвилині Лунін не зумів врятувати свій колектив після удару головою від Крістіана Стуані.

Утім, вже за 13 хвилин Серхіо Техера відновив паритет та приніс "Ов'єдо" нічию. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Що стосується Луніна, то він здійснив чотири сейви та за багатьма рейтингами став найкращим у команді. Загалом, "Жирона" 14 разів пробила по воротах українця, п'ять з яких припали в площину.

• "Ов'єдо" набрав 25 балів та піднявся на 19 місце в турнірній таблиці. "Жирона", тим часом, має тепер 35 очок та йде на восьмій позиції.
  • Для Луніна це вже був третій поєдинок за "Ов'єдо". Поки він не зумів зберегти свої ворота "на замку", але допоміг двічі вирвати нічию.