Лунін став героєм серії пенальті та вивів "Вальядолід" у наступний раунд Кубка Іспанії

Українець відбив два удари з 11-метрової позначки.

Український воротар Андрій Лунін допоміг "Вальядоліду" пробитися в 1/16 фіналу Кубка Іспанії. У матчі 1/32 фіналу представник Ла Ліги у серії пенальті переміг "Марбелью", яка виступає в групі 4 Сегунди Б.

Основний час матчу закінчився внічию 1:1. Господарі поля повели в рахунку під завісу першого тайму, але "Вальядолід" відігрався на 86-й хвилині поєдинку.

У овертаймах команди не забивали, а в серії пенальті сильнішим виявився "Вальядолід" - 4:1. Лунін став справжнім героєм, відбивши два удари з трьох.

Зазначимо, що це був лише другий матч Луніна за іспанський клуб у нинішньому сезоні. Голкіпер виступає за "Вальядолід" на правах оренди з мадридського "Реала".

Раніше повідомлялося, зо "вершкові" хочуть достроково повернути українського воротаря з оренди.