Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лужний: залученням іноземців у збірну України ми опускаємо себе

Олег Лужний висловив солідарність з українськими вболівальниками і вважає, що у збірній України повинні грати лише українські футболісти.

Тренер київського "Динамо" Олег Лужний висловив солідарність з українськими вболівальниками і вважає, що у збірній України повинні грати лише українські футболісти.

- Олеже Романовичу, у теорії футболісти в розпорядженні нашого тренерського штабу непогані, але чомусь одні "поламані", інші нестабільні, треті порушують режим, а четверті не проходять в клубний склад через драконівський ліміт легіонерів...
- Ось в останньому пункті я повністю солідарний з керманичем збірної. Засилля легіонерів призводить до їх натуралізації, а цей процес я вважаю повним абсурдом. Залученням іноземців ми просто опускаємо себе. Виходить, у нас збірна такого низького рівня, що своїми силами ми впоратися не можемо.

До того ж, приймаючи громадянство чужої країни, будь-який гравець спочатку непорядно чинить по відношенню до батьківщини. І робиться це лише тому, що він не проходить у свою національну збірну. Відповідно, його єдиним шансом засвітитися на міжнародному рівні залишається перехід під прапори України.

Але ще раз поставлю питання: чому, якщо такий футболіст не затребуваний в рідній збірній, його послугами повинні користуватися ми? Поступаючи так, ми розписуємося в неповазі до самих себе.

- Головна ахіллесова п'ята нашої національної команди - її оборона. Ви бачите хоч одного гідного захисника з українським паспортом на звичній для себе і який рік дефіцитній позиції правого захисника?
- Серед зрілих і сформованих футболістів, чесно кажучи, нікому особливо не симпатизую. Правда, є молодий захисник, чиї можливості представляються мені досить високими. Маю на увазі Сергія Кривцова, який зараз грає в "Шахтарі". Точніше, не стільки грає, скільки числиться. Загалом, все логічно: у гірників на цій позиції діє недоторканний Срна. А я скажу так: якщо взяти Кривцова в "Динамо" і награвати на правій бровці протягом півроку, він виріс би в дуже хорошого футболіста.

- Але ж у всіх клубах, та й в молодіжній збірній, Кривцова використовують виключно як центрального захисника...
- Та яка різниця, як його використовують?! Я цієї логіки взагалі не розумію. Людині - двадцять років, а про нього вже говорять, що він грає, наприклад, тільки на місці центрального правого захисника, а центрального лівого зіграти нібито не може! Що це за футболіст такий, якщо не здатен грати на різних позиціях в обороні? Я ще розумію, якби його посилали в атаку, а він відмовлявся...

Хоча нормальний гравець повинен впевнено почувати себе на будь-якій позиції, а точніше - там, куди його поставить тренер. І мене вражають люди, які говорять, що вони не можуть грати в центрі або на фланзі. Це як? Ти що, в іншу сторону біжиш, ніж усі інші?

Наведу особистий приклад. Адже мене "Арсенал" теж купував виключно як правого захисника, і на перших порах у складі "канонірів" я грав тільки на фланзі. Але одного разу ми приїхали на якийсь матч Ліги чемпіонів, і Арсен Венгер за традицією написав на дошці стартовий склад на гру. А потім перед самою грою показав його нам. Прізвище Лужний я побачив на позиції центрбека.

І думаєте, головний тренер питав мене після установки, можу я там грати чи не можу, грав раніше чи ні? Нічого подібного. Незвично тобі? Твої проблеми. Іди грай, ось і вся розмова...

Читайте також:

Девіч осудив фанатів за освистування Мілевського у Харкові

Блохін: я нарешті побачив у нас команду

Збірна України поступилась Швеції у Харкові (відео)

Українські вболівальники проти натуралізації у збірній України

Залиште свій коментар

Вибір редакції