М'яч на мільйон лайків: у Саудівській Аравії забили автогол року (відео)

58к

instagram.com/maiconroque

Ролик з результативним ударом став вірусним у Мережі.

Дивним автоголом відзначився капітан "Аль-Насра" Майкон у матчі 10-го туру чемпіонату Саудівської Аравії з футболу проти "Дамка".

Перший тайм зустрічі завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. Однак вже на 3-й хвилині другої половини гри "Дамк" відігрався.

Майкон, перебуваючи у своєму карному майданчику спиною до воріт, спробував скинути головою м'яч у руки голкіперу. Однак бразилець дещо перестарався, так як сфера перелетіла голкіпера і опустилася під поперечину.

Відео з автоголом Майкона вже зібрало 1 мільйон лайків. В Instagram його назвали найкращим м'ячем 2020 року, який був забитий у власні ворота.

Матч між командами так і завершився з рахунком 2:2.

• "Аль-Наср" і "Дамк" замикають турнірну таблицю чемпіонату Саудівської Аравії, набравши по 8 очок.
  • Від "рятівного" 14-го місця їх відділяють два бали.