Малиновський допоміг "Аталанті" перемогти та вийти на друге місце в Чемпіонаті Італії

Український футболіст провів на полі близько пів години.

"Аталанта" українця Руслана Малиновського у домашньому матчі 35-го туру Серії А мінімально обіграла "Болонью" (1:0).

Єдиний гол у зустрічі "бергамаски" забили на 62-й хвилині. Зіграла зв’язка колумбійських нападників - Дуван Сапата скинув м’яч на Луїса Муріеля, а той вразив ближній кут воріт.

Аталанта - Болонья

Українець Руслан Малиновський почав матч в запасі. На 66-й хвилині він вийшов на заміну замість Алехандро Гомеса.

Після карантину Малиновський взяв участь в 8 іграх Серії А, забив 3 голи і зробив 4 асисти. Всього у поточному розіграші Чемпіонату Італії на рахунку українця вже сім голів та шість результативних передач.

• Після цієї перемоги "Аталанта" набрала 74 бали та вирвалася на друге місце в турнірній таблиці Серії А. Команда Джан П’єро Гасперіні бореться за "срібло" з "Інтером" (72) та "Лаціо" (69). Лідирує в чемпіонаті з 80 очками "Ювентус".

• "Болонья" з 43 очками йде десятою в таблиці.

•  У 36-му турі "Аталанта" 24 липня зустрінеться з "Міланом". "Болонья" 26 липня зіграє проти "Лечче" українця Євгена Шахова.

•  Серія А рестартувала 20 червня після призупинення у березні у зв'язку з пандемією коронавірусу.

•  У Чемпіонаті Італії - 38 турів, завершення сезону планується 2-го серпня.