Малиновський не врятував: "Лаціо" помстився "Аталанті" за виліт з Кубка Італії

Римляни взяли реванш у команди Руслана в рамках Серії А.

"Аталанта" українця Руслана Малиновського поступилася "Лаціо" в домашньому матчі 20-го туру Серії А. Поєдинок закінчився з рахунком 1:3.

Римський клуб вийшов вперед вже на 3-й хвилині, коли відзначився Адам Марушич. На початку другого тайму Хоакін Корреа подвоїв перевагу гостей. "Аталанта" відквитала один м'яч зусиллями Маріо Пашаліча на 79-й хвилині, проте Ведат Мурікі через три хвилини поховав шанси команди Джан П'єро Гасперіні на порятунок.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський вийшов на поле одразу після перерви, однак допомогти своїй команді здобути позитивний результат не зумів.

Таким чином, підопічні Сімоне Індзагі взяли реванш у "бергамасків" за поразку в матчі 1/4 фіналу Кубка Італії, який відбувся посеред цього тижня. "Аталанта" з голом Малиновського в меншості обіграла римлян.

• Завдяки перемозі "Лаціо" (37 очок) піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці Серії А. Римляни обійшли саме "Аталанту" (36 балів), яка тепер посідає шосту сходинку
  • У наступному турі "Лаціо" зіграє з "Кальярі", а команда Малиновського прийме "Торіно".