Малиновський у вогні: лідер збірної України зробив переможний асист у матчі італійської Серії А (відео)

1926

Хавбек продовжує дивувати результативними діями.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський допоміг "Аталанті" обіграти "Беневенто" в домашньому матчі 36-го туру італійської Серії А. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Українець організував для своєї команди перший гол. На 22-й хвилині Руслан, отримавши м'яч перед карним майданчиком гостей, вивів на побачення з воротарем суперника Луїса Мюріеля, який і відкрив рахунок.

Другий м'яч було забито на 67-й хвилині. З передачі Дувана Сапати крапку у грі поставив Маріо Пашалич.

В останніх дев'яти іграх Чемпіонату Малиновський відзначився 5 забитими м'ячами і 8 результативними передачами.

• "Аталанта" (75 очок) зберегла за собою 2-ге місце в турнірній таблиці Серії А. "Беневенто" (31 бал) - 18-й.
  • У наступному турі "Аталанта" 15 травня в гостях зіграє із "Дженоа". "Беневенто" днем пізніше прийме "Кротоне".