Малиновський відзначився дебютним голом за "Аталанту" в матчі з "Манчестер Сіті"

Українець відкрив лік забитим м'ячам за "бергамасків".

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський забив свій перший гол за італійський клуб.

26-річний гравець вийшов у старті "бергамасків" в матчі Ліги чемпіонів з "Манчестер Сіті" та впевнено реалізував пенальті на 28-й хвилині зустрічі. Для українця цей гол став першим в кар'єрі в рамках Ліги чемпіонів.

Зазначимо, що "городяни" швидко відігралися та вийшли вперед - дубль оформив Серхіо Агуеро. Після першого тайму команда Гвардіоли попереду з рахунком 2:1.

Нагадаємо, протистояння Зінченка та Малиновського українські фанати сьогодні не побачать. Сашко травмував коліно та не потрапив до заявки "городян" на матч.