Малиновський визнаний другим найкращим гравцем чемпіонату Бельгії

Відставання від першого місця склало 13 пунктів.

Півзахисник "Генка" Руслан Малиновський посів другу сходинку в голосуванні за звання найкращого футболіста чемпіонату Бельгії.

Українець поступився лише гравцю "Брюгге" Хансу Ванакену, який виграє цю нагороду другий рік поспіль. Малиновський поступився лідеру голосування 13 пунктами, 361 проти 348.

Зазначимо, що переможця обирали футболісти, а сам Ванакен віддав три бали Малиновському. Третє місце в активі колишнього партнера українця по команді Алехандро Посуело (242 очки), який взимку 2019 року перебрався до "Торонто".

Руслан виступає за "Генк" з 2016 року. Цього сезону на його рахунку 49 матчів у всіх турнірах, 16 забитих голів та 13 результативних передач.

Наразі саме "Генк" очолює турнірну таблицю внутрішньої першості. Відрив від найближчого переслідувача, яким є "Брюгге", склада шість очок.

Зовсім нещодавно Малиновський відзначився черговим голом у Про Лізі.