"Манчестер Сіті" без Зінченка познущався з суперника в чемпіонаті Англії

Агуеро вистрілив хет-триком.

"Манчестер Сіті" в рамках 22-го туру англійської Прем’єр-ліги на виїзді розгромив "Астон Віллу" з рахунком 6:1.

Уже до перерви "городяни" вели з різницею в чотири м’ячі. Дублем відзначився Ріяд Марез (18’, 23’), після чого свої прізвища до протоколу зустрічі внесли Серхіо Агуеро (28’) та Габріел Жезус (45+1’).

Астон Вілла - Манчестер Сіті

У другому таймі Агуеро забив ще два м’ячі (57’, 81’), ставши найкращим бомбардиром в історії АПЛ серед легіонерів. Аргентинець забив 176 голів і віддав 46 гольових передач за 255 матчів у Прем’єр-лізі. За кількістю забитих м’ячів серед легіонерів Агуеро випередив екснападника "Арсенала" Тьєррі Анрі, в якого тепер на один гол менше.

"Астон Вілла" відповіла голом престижу в компенсований час - Ель-Газі реалізував пенальті.

Українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки "городян" на цю зустріч.

Завдяки перемозі підопічні Гвардіоли вийшли на друге місце, обігнавши "Лестер", який у звітному турі несподівано програв "Саутгемптону" (1:2). Відставання "городян" від лідера, "Ліверпуля", складає 14 очок. При цьому "червоні" мають матч у запасі.

"Астон Вілла" з 21 очком перебуває у зоні вильоту, на 18-й сходинці.