"Манчестер Сіті" догравав матч з "Аталантою" з польовим гравцем на воротах, він потягнув удар Малиновського

Захисник "небесно-блакитних" чудово впорався зі своїм завданням.

Рідкісний інцидент стався у матчі 4-го туру Ліги чемпіонів між "Аталантою" та "Манчестер Сіті" (1:1).

Підопічні Хосепа Гвардіоли закінчували зустріч з польовим гравцем на воротах. Справа в тому, що на 81-й хвилині голкіпер "городян" Клаудіо Браво збив суперника за межами штрафного та отримав пряму червону картку.

У розпорядження "городян" залишалася одна заміна, але вже не було воротарів, адже у перерві Браво замінив основного кіпера команди Едерсона, який отримав пошкодження.

У підсумку, замість Ріяда Мареза вийшов захисник Кайл Вокер та зайняв місце у рамці воріт. "Городяни" в меншості намагалися відсунути гру від своїх воріт, але все-таки без роботи для Вокера не обійшлося. За хвилину до кінця основного часу новоспечений голкіпер з другої спроби зафіксував м’яч після удару українця Руслана Малиновського зі штрафного.

Браво, тим часом, увійшов до історії. Чилієць став першим воротарем за весь час проведення турніру, який з’явився на заміну і був вилучений.

"Манчестер Сіті" за два тури до кінця групового етапу має у своєму активі 10 очок, у "Шахтаря" і загребського "Динамо" по 5 очок, у "Аталанти" - 1.