"Манчестер Сіті" із Зінченком знищив "Арсенал": "каноніри" вже останні в АПЛ

Команда Мікеля Артети все ще не забивала в новому чемпіонаті і не набрала жодного очка.

"Манчестер Сіті" розгромно переміг лондонський "Арсенал" у домашньому матчі 3-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Зустріч на стадіоні "Етіхад" завершилася з рахунком 5:0.

Ще до перерви "каноніри" пропустили тричі. В їхніх воротах розписалися Ілкай Гюндоган, Ферран Торрес і Габріел Жезус. У проміжку між другим і третім голом гості залишилися в меншості - пряму червону картку отримав Граніт Джака.

У перерві у складі "городян" на поле вийшов українець Олександр Зінченко. Він результативними діями не відзначився, але його команда змогла забити ще двічі - автором четвертого м'яча став Родрі, а крапку в матчі поставив Торрес, який оформив дубль.

• "Манчестер Сіті" набрав 6 очок і вийшов у лідери УПЛ. "Арсенал" (0 балів з різницею м'ячів 0-8) йде останнім - 20-м.
  • У 4-му турі "Манчестер Сіті" в гостях зустрінеться з "Лестером", а "Арсенал" вдома прийматиме "Норвіч".