"Манчестер Сіті" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Хоффенхайма"

"Городяни" відігралися, пропустивши на 1-й хвилині матчу.

"Манчестер Сіті" у рамках 2 туру групової стадії Ліги чемпіонів здобув вольову перемогу над "Хоффенхаймом" з рахунком 2:1.

Німці повели в рахунку вже на 1-й хвилині. Ісхак Бельфоділ увірвався до чужого штрафного майданчику і відправив м'яч у ворота Едерсона.

Невдовзі "городяни" відновили паритет. Серхіо Агуеро з близької дистанції замкнув точно передачу від Лероя Сане.

Перемогу команді Гвардіоли приніс точний удар Давіда Сільви на 87-й хвилині матчу. Іспанець скористався помилкою оборони німців та вирвав для свого клубу жадані 3 очки.

Ця перемога дозволила "Манчестер Сіті" набрати перші залікові пункти у квартеті F. В іншому матчі групи донецький "Шахтар" сьогодні зіграє з французьким "Ліоном", початок гри о 22:00.