"Манчестер Сіті" насилу переміг "Лестер" завдяки голу-красеню Компані і повернувся у лідери АПЛ

Можливо, саме цей м'яч стане для "Сіті" чемпіонським.

"Манчестер Сіті" у непростому матчі здобув домашню перемогу над "Лестер Сіті" у 37-му турі Чемпіонату Англії. Гра завершлася з рахунком 1:0.

Перед стартом гри півзахисник "городян" Рахім Стерлінг отримав нагороду найкращому молодому гравцю сезону від Професійної асоціації футболістів (PFA).

"Сіті" добряче тиснув у першому таймі. А найкращий момент трапився на 32-й хвилині. Ілкай Гюндоган навісив з кутового на ближню стійку, де Серхіо Агуеро пробив головою. Однак мяч влучив у поперечину, вдарився об газон на лінії воріт, а Каспер Шмейхель рукою виніс його. У цьому епізоді м'яч не перетнув лінію повністю.

МАнСіті - Лестер мяч не перетнув лінію
twitter.com/premierleague

На 69-й хвилині "Лестер" знову врятував Шмейхель, який зреагував на удар Агуеро із близької позиції.
Однак вже через хвилину Венсан Компані забив cупергол потужним ударом із 27 метрів. Капітан "городян" закрутив м'яч у ліву "дев'ятку" - без шансів для воротаря.

Цікаво, що цей гол став 100-м для "Сіті" цього сезону на "Етіхаді".

"Лестер" мав розкішну нагоду зрівняти рахунок на 89-й хвилині, коли Келечі Іхеаначо із прекрасної позиції відправив м'яч на трибуни, однак у підсумку програв.

Зазначимо, що Олександр Зінченко провів увесь матч.

Манчестер Сіті - Лестер_1, зінченко
premierleague.com

Підопічні Пепа Гвардіоли знову повернулися на перше місце турнірної таблиці та перед заключним туром АПЛ мають на 1 очко більше від "Ліверпуля", який переміг "Ньюкасл" (95 проти 94).

У 38-му турі "Сіті" зіграє з "Брайтоном", а на "Ліверпуль" чекає поєдинок з "Вулверхемптоном". Обидва матчі відбудуться 12 травня о 17:00.