"Манчестер Сіті" перед битвою з "Шахтарем" розтрощив суперника в чемпіонаті

"Городяни" повернули собі першу сходинку в таблиці.

"Манчестер Сіті" у рамках 9 туру чемпіонату Англії розбив у рідних стінах "Бернлі" з рахунком 5:0.

Команда Хосепа Гвардіоли відкрила рахунок на 17 хвилині зустрічі - аргентинський форвард Серхіо Агуеро пробив з середньої дистанції точно по воротах колишнього голкіпера "манкуніанців" - Джо Харта.

Манчестер Сіті - Бернлі
Reuters

Подвоїли свою перевагу "городяни" вже у другій половині протистояння. Бернарду Сілва на 54 хвилині після пасу у виконанні Давіда Сілви змусив воротаря гостей вдруге діставати ігровий знаряд з сітки власних воріт.

Reuters

За дві хвилини господарі довели справу до розгрому - цього разу точного удару завдав колишній футболіст донецького "Шахтаря" - Фернандіньо.

Reuters

Продовжив побиття опонента в матчі Ріяд Марез, який відзначився у воротах "Бернлі" завдяки потужному удару з-за меж штрафної. Результативна передача на рахунку усе того ж таки Фернандіньо. Зазначимо, на лаві для запасних у складі "Манчестер Сіті" опинився українець Олександр Зінченко, проте з'явитися у цій грі йому так і не судилося.

Остаточну крапку поставив Лерой Сане - німець вдало замкнув навіс від Бенжамена Менді.

Таким чином, перегравши "Бернлі", "манкуніанці" повернули собі першу сходинку в турнірній таблиці АПЛ. Тепер в їхньому активі 23 бали. Що стосується "Бернлі", то вони залишилися з 8 очками на 13 позиції.

Нагадаємо, що 23 жовтня "Манчестер Сіті" у Харкові зіграє поєдинок 3 туру групової стадії Ліги чемпіонів проти донецького "Шахтаря". Початок цієї зустрічі о 22:00 за київським часом.