"Манчестер Сіті" перед битвою з "Тоттенхемом" у Лізі чемпіонів подужав "орлів" у АПЛ

Команда Хосепа Гвардіоли повернулася на вершину турнірної таблиці.

"Манчестер Сіті" в рамках 34-го туру англійської Прем’єр-ліги в гостях розібрався з "Кристал Пеласом" - 3:1.

Після поразки від "Тоттенхема" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "городяни" повернулися до внутрішніх баталій, де ведуть боротьбу з "Ліверпулем" за чемпіонство.

Цього разу на шляху "небесно-блакитних" спробував стати "Кристал Пелас". З перших хвилин "Манчестер Сіті" більше володів м’ячем та невдовзі відзначився забитим голом. Рахім Стерлінг (15’) отримав передачу від Кевіна Де Брейне і завдав ідеального удару під поперечину.

Подвоїли свою перевагу "городяни" у другій половині зустрічі. Головну роль зіграв знову Стерлінг. На 63-й хвилині поєдинку 24-річний футболіст збірної Англії отримав точну передачу у штрафному господарів та спокійно покотив м’яч у нижній кут воріт суперника.

Кристал Пелас - Манчестер Сіті
Рахім Стерлінг

Здавалося, що "Манчестер Сіті" повністю контролює хід матчу, але на 81-й хвилині "орли" застали іменитого опонента зненацька. "Кристал Пелас" заробив право на небезпечний штрафний на куті штрафного майданчика. До м’яча підійшов Лука Мілівоєвіч і розкішним ударом закрутив м’яч точно в лівий кут воріт. Без шансів для Едерсона.

Забитий гол вніс інтригу у поєдинок, зробивши його кінцівку надзвичайно цікавою. У компенсований час "орли" побігли усіма силами в атаку та пропустили разючий контрвипад від "городян", який завершив Габріель Жезус. Хоча на повторі було видно, що однією ногою бразилець перебував в офсайді. Оскільки система VAR в Англії буде застосовуватися лише з наступного сезону, то гол було зараховано.

Зазначимо, що українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки "городян" на цей матч через травму.

Здолавши "Кристал Пелас", підопічні Хосепа Гвардіоли повернулися на вершину чемпіонату Англії, набравши 83 очки. У "Ліверпуля" на 1 бал менше.

Наступний поєдинок "Манчестер Сіті" проведе у середу, 17 квітня. На домашній арені "городяни" спробують взяти реванш у "Тоттенхема" за поразку в першому матчі і пробитися до півфіналу Ліги чемпіонів.