"Манчестер Сіті" сенсаційно втратив очки в матчі з "Ньюкаслом"

"Сороки" вирвали нічию на останніх хвилинах зустрічі.

"Манчестер Сіті" у поєдинку 14-го туру англійської Прем’єр-ліги не зміг на виїзді обіграти "Ньюкасл" - 2:2.

У першому таймі команди обмінялися голами. На 25-й хвилині Рахім Стерлінг вивів гостей вперед, однак через три хвилини Віллемс ударом в дальній кут зрівняв рахунок.

Ньюкасл - Манчестер Сіті

Другий тайм пройшов за домінування підопічних Гвардіоли, які за будь-яку ціну прагнули забити переможний гол. На 82-й хвилині "городяни" таки дотиснули суперника, відзначився Кевін де Брейне.

Проте "сороки" знайшли сили, щоб вдруге відігратися на 88-й хвилині, та звести матч унічию. Гол на рахунку Джонжо Шелві.

Таким чином, "Манчестер Сіті" з 29 очками піднявся другу позицію в АПЛ, проте може опуститися нижче, якщо "Лестер" у неділю набере очки в матчі з "Евертоном".

"Ньюкасл" піднявся на 12-ту сходинку. В активі команда Стіва Брюса 16 очок.

Нагадаємо, на тижні команда Гвардіоли гарантувала собі вихід у плейоф Ліги чемпіонів, зігравши унічию з "Шахтарем" (1:1).