Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Манчестер Сіті" судитиметься з УЄФА через виключення з Ліги чемпіонів

У клубі розкритикували УЄФА.

Чинний чемпіон Англії "Манчестер Сіті" відповів УЄФА на дискваліфікацію від участі у Лізі чемпіонів.

  • Клуб відсторонений від участі у Лізі чемпіонів або Лізі Європи в сезонах-2020/2021 і 2021/2022. Слухання у справі відбулося 22 січня. 
  • Причина -  махінації зі спонсорськими контрактами.
  • У поточному розіграші турніру клуб дограє. В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Сіті" зустрінеться з "Реалом".

"Сіті" збирається оскаржувати це рішення у в Спортивному арбітражному суді Лозанни (CAS).

"Манчестер Сіті" розчарований, але не здивований сьогоднішньою заявою судової палати УЄФА. Клуб завжди виступав за необхідність пошуку незалежного органу і процесу неупередженого розгляду всеосяжного масиву неспростовних доказів на підтримку своєї позиції.

У грудні 2018 року УЄФА публічно оголосив результати і санкції, які він мав намір застосувати до "Манчестер Сіті" ще до початку розслідування. Клуб офіційно подав скаргу до дисциплінарного органу УЄФА, яка була підтверджена рішенням CAS.

Простіше кажучи, це справа, порушена УЄФА, що розслідується УЄФА і судима УЄФА. Тепер, коли цей упереджений процес завершений, клуб буде домагатися неупередженого рішення якомога швидше і тому в першій інстанції почне розгляд в Спортивному арбітражному суді за першої ж можливості", - йдеться у пресрелізі "городян"


УЄФА повідомив, що "Манчестер Сіті" порушував правила фінансового фейрплей в період від 2012 до 2016 року. Клуб завищував спонсорські доходи на своїх рахунках і в інформації про беззбитковість, яку представляв в УЄФА.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції