"Манчестер Сіті" тріумфував на "Олд Траффорд" і повернувся на вершину чемпіонату Англії

Команда Хосепа Гвардіоли набрала дуже важливі 3 очки у дербі Манчестера.

"Манчестер Сіті" у перенесеному матчі 31-го туру англійської Прем’єр-ліги здобув перемогу над "Манчестер Юнайтед" - 2:0.

Оскільки чемпіонська гонка виходить на фінішну пряму, то "городяни" не мали права втрачати очок у поєдинку з командою Сульшера.

З перших хвилин "небесно-блакитні" діяли з позиції сили, а "манкуніанці" намагалися ловити суперника на контратаках.

Найкращу нагоду відкрити рахунок змарнував наприкінці першого тайму Рахім Стерлінг, не зумівши пробити Давида Де Хеа із вбивчої позиції.

По перерві гості лише збільшили свій тиск на ворота "Манчестер Юнайтед" і досягнули мети на 54-й хвилині. Бернарду Сілва змістився в центр і хитро пробив у ближній кут, цього разу Де Хеа вже не виручив.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті

Тотальний відчай на "Олд Траффорд" запанував через 10 хвилин, коли "городяни" відзначилися другим забитим м’ячем. Стерлінг викотив під удар Лерою Сане, а німець потужним ударом прошив іспанського голкіпера "манкуніанців".

Отримавши перевагу у 2 м’ячі, хлопці Гвардіоли впевнено довели справу до перемоги. Свій внесок у цей успіх зробив і українець Олександр Зінченко, який відіграв весь матч на високому рівні. На 27-й хвилині Сашко заробив жовту картку за фол проти Маркуса Рашфорда, але в цілому діяв дуже надійно.

Олександр Зінченко

Після звитяги у манчестерському дербі "небесно-блакитні" повернулися на першу сходинку в турнірній таблиці АПЛ. У доробку "Манчестер Сіті" 89 очок, зовсім поряд перебуває "Ліверпуль", в якого 88 балів.

Що стосується "Манчестер Юнайтед", то підопічні Сульшера з 64 пунктами залишилися на шостій позиції.

До кінця чемпіонату залишилося зіграти 3 тури.