"Манчестер Сіті" у божевільному поєдинку переміг "Тоттенхем", але вилетів з Ліги чемпіонів

У наступному раунді турніру команда Маурісіо Почеттіно протистоятиме нідерландському "Аяксу".

"Манчестер Сіті" у фантастичному матчі переміг "Тоттенхем" (4:3), але не зумів пробитися до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Оскільки у першій частині протистоянні "городяни" поступилися "шпорам" з рахунком 0:1, то в домашній зустрічі з перших хвилин нестримно атакували.

Уже на 5-й хвилині підопічні Гвардіоли вийшли вперед - Де Брейне відпасував на Стерлінга, а той змістився в центр і прекрасним обвідним ударом відправив м’яч у дальній кут воріт.

Не встигли господарі порадіти, як "Тоттенхем" відповів подвійним ударом. Дуплетом вистрілив автор переможного голу в першій зустрічі - Сон Хін Мін (8’, 10’). Спочатку кореєць зреагував на відскок м’яча біля чужого штрафного і пробив у протихід Едерсону. А через дві хвилини Сон скористався помилкою Емеріка Ляпорта і оформив дубль, пославши м’яч у верхній кут воріт.

Манчестер Сіті - Тоттенхем

Здавалося, що це непосильний удар для команди Гвардіоли. Проте, "небесно-блакитні" майже миттєво відповіли своїми забитими голами. На 12-й хвилині Серхіо Агуеро знайшов Бернарду Сілву в чужому штрафній, а той з допомогою рикошета від Роуза поцілив у ближній кут воріт.

Манчестер Сіті

А через 10 хвилин Кевін де Брейне на швидкості прорвався правим флангом і викотив на Стерлінга, якому залишалося просто підставити ногу на дальній стійці. На перерву команди пішли за рахунку 3:2, який влаштовував "Тоттенхем".

Після перерви "городяни" ще активніше почали будувати свої атаки. На 60-й хвилині героєм поєдинку на "Етіхаді" став лідер "небесно-блакитних" Серхіо Агуеро. Аргентинець отримав м’яч в чужому штрафному майданчику і ударом в один дотик вколотив ігровий знаряд у ближній кут воріт Уго Льоріса.

"Тоттенхем" не розгубився і скористався своїм козирем, навісами до штрафного майданчика "городян". На 73-й хвилині Фернандо Льоренте стегном переправив м’яч у сітку воріт після подачі з кутового та вивів свою команду до півфіналу Ліги чемпіонів.

Тоттенхем

Додамо, що у компенсований до другого тайму час Стерлінг відправив м'яч у ворота Льоріса після пасу Агуеро, але рефері скасував гол після перегляду відеоповторів, зафіксувавши положення поза грою.

Таким чином, неймовірне двоматчеве протистояння "Манчестер Сіті" і "Тоттенхема" завершилося із загальним рахунком 4:4, але за рахунок більшої кількості голів на чужому полі до півфіналу турніру крокують "шпори".

В 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Тоттенхем" зіграє з амстердамським "Аяксом".