"Манчестер Сіті" у видовищному матчі розписав результативну нічию з "Тоттенхемом"

На останній хвилині головний суддя скасував гол "городян" після перегляду відеоповтору.

"Манчестер Сіті" в рамках 2-го туру чемпіонату Англії зіграв унічию вдома проти лондонського "Тоттенхема" з рахунком 2:2.

Команда Хосепа Гвардіоли прогнозовано контролювала ситуацію в матчі та на 20 хвилині це зрештою принесло свої плоди - Рахім Стерлінг опинився на дальній штанзі та без проблем замкнув головою навіс зправа від Кевіна Де Брейне.

Утім, не встигли "городяни" зрадіти, як гості відновили паритет на табло стадіону "Етіхад" після точного удару в кут від Еріка Ламели.

На 35 хвилині манчестерський колектив знову вийшов уперед - Серхіо Агуеро зіграв на випередженні та з близької відстані розстріляв голкіпера "шпор" після прострілу від усе того ж таки Де Брейне.

Гості не мали наміру опускати руки та вже в середині другої половини протистояння Лукас Моура першим ж дотиком замкнув подачу з кутового від Ламели. Зазначимо, що це взяття воріт сталося на 56 хвилині, а сам вихід бразильця ознаменувався 55 хвилиною.

Коли здавалося, що команди поділять очки в цьому протистоянні, за справу взявся Габріель Жезус, який на другій компенсованій до основного часу хвилині втретє забив у ворота "Тоттенхема" та здавалося б приніс своїй команді три очки. Головний арбітр матчу вирішив переглянути відеоповтор, за допомогою якого пізніше й скасував цей гол. На думку судді, перед м'ячем Жезуса захисник господарів Емерік Ляпорт, який брав активну участь в гольовій атаці, зіграв рукою.

Таким чином, "Манчестер Сіті" втратив можливість здобути перемогу, а "Тоттенхем", швидше за все, має бути задоволений таким результатом.

• "Тоттенхем" за всю гру завдав лише два удари в площину воріт, які в підсумку обидва досягли мети.
  • Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів увесь поєдинок.
  • Після цієї зустрічі в активі обох колективів тепер по чотири набрані очки.