"Манчестер Сіті" у видовищному матчі здолав "Ліверпуль" та виграв Суперкубок Англії

Долю цього протистояння вирішила серія пенальті.

"Манчестер Сіті" в серії пенальті переміг "Ліверпуль" та вшосте в історії став переможцем Суперкубка Англії.

Команда Хосепа Гвардіоли завершила основний час з "мерсисайдцями" з рахунком 1:1. У серії післяматчевих пенальті "городяни" святкували успіх (5:4).

Зазначимо, що манчестерський колектив першим відкрив рахунок у цьому протистоянні - Рахім Стерлінг вже на 12 хвилині замкнув передачу від Давіда Сілви та зробив таким чином рахунок 1:0 на користь своєї команди.

Підопічні Юргена Клоппа зуміли відповісти лише на 78 хвилині. Жоель Матіп відгукнувся на навіс у виконанні Віргіла Ван Дейка та переправив ігрове знаряддя з близької відстані точно за призначенням.

Окрім двох забитих м'ячів, ця гра також ознаменувалася чотирма влучаннями у каркас воріт - три рази м'яч влучав у стійку та поперечину від гравців "Ліверпуля", ще одного разу - від "Манчестер Сіті". Двічі відзначатися в сітці воріт Клаудіо Браво міг Мохамед Салах, ще одного разу - Ван Дейк. Що стосується номінальних гостей, то за них дубль міг оформлювати Стерлінг.

Завершивши основний час нічиєю, згідно з регламенту турніру долю цього протистояння мала б вирішити серія пенальті. Тут сильнішими були футболісти "Манчестер Сіті". Вони реалізували п'ять з п'яти ударів "з позначки". За "червоних", своєю чергою, не забив Джорджіньо Вейналдум. Свій удар "з позначки" забив й українець Олександр Зінченко, який з'явився у цій грі з перших хвилин.

• Новий сезон в АПЛ "Ліверпуль" та "Манчестер Сіті" розпочнуть 9 та 10 серпня відповідно.