"Манчестер Сіті" вирвав перемогу в "Арсенала" у гарячому поєдинку АПЛ

Підопічні Хосепа Гвардіоли видерлися на 2 місце в турнірній таблиці.

У рамках англійської Прем'єр-ліги відбувся центральний матч 17 туру.

"Манчестер Сіті" приймав на своєму полі "Арсенал" і зумів обіграти "канонірів" з рахунком 2:1.

Гості забили вже на 5-й хвилині зустрічі, коли Тео Волкотт вийшов на побачення з голкіпером і легко його обхитрив.

"Городяни" зуміли відігратися після перерви. На 47-й хвилині гол на свій рахунок записав Лерой Сане. Вирвати перемогу господарі поля зуміли завдяки точному удару Рахіма Стерлінга на 72-й хвилині.

Поєдинок був важливий для обох команд, адже до його початку "Арсенал" займав 3 місце з 34 балами, а "Манчестер Сіті" 4 позицію з 33 очками. Ніхто з суперників не хотів відпускати від себе супротивника.

Після цього матчу "каноніри" опустилися на 4 рядок, а "городяни" піднялися на 2 місце. "Ліверпуль" з 34 балами опустився на 3 позицію, проте у нього є поєдинок у запасі – дербі з "Евертоном", яке відбудеться 19 грудня о 22:00 за київським часом.