"Манчестер Сіті" з Зінченком розгромив опонента та пробився до чвертьфіналу Кубка Англії

Сашко відіграв увесь матч.

"Манчестер Сіті" в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії спокійно розібрався на виїзді з нижчоліговим "Ньюпорт Каунті" з рахунком 4:1.

Усі чотири голи підопічні Хосепа Гвардіоли провели вже в другій половині протистояння. Спочатку Лерой Сане на 51 хвилині вивів "городян" вперед, а подвоїв перевагу в матчі Філіпп Фоден. Його взяття воріт сталося на 75 хвилині.

На 89 хвилині Педрейк Армонд один м'яч відіграв. Утім, за хвилину "городяни" знову довели перевагу до двох голів. Фоден на 90 хвилині точним ударом оформив дубль. Остаточну крапку в протистоянні на 90+4 хвилині поставив Ріяд Марез.

Що стосується українця Олександра Зінченка, то він вийшов у стартовому складі та провів на поле увесь поєдинок.

Таким чином, "Манчестер Сіті" вийшов до чвертьфіналу, де вже є "Мілвол", "Вотфорд" та "Брайтон".

Нагадаємо, що вже 20 лютого команда Гвардіоли проведе перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Суперником чинного чемпіона Англії буде німецький "Шальке", за який виступає Євген Коноплянка.