"Манчестер Сіті" з Зінченком вийшов до фіналу Кубка англійської ліги

"Городяни" спокійно завершили розпочату справу.

"Манчестер Сіті" у рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка ліги переграв на виїзді нижчоліговий "Бертон Альбіон" із рахунком 1:0.

Єдиний гол у протистоянні підопічні Хосепа Гвардіоли провели на 26 хвилині - Серхіо Агуеро точним ударом в кут з меж штрафного пробив голкіпера господарів та приніс таким чином своїй команді перемогу.

Зазначимо, що ця гра перетворилася на порожню формальність після того, як "городяни" розбили цього суперника в першому поєдинку з рахунком 9:0. Тоді дебютним голом за манчестерський колектив відзначився українець Олександр Зінченко. Щодо цієї зустрічі, то Сашко вийшов у стартовому складі та провів на полі 67 хвилин.

Отже, "Манчестер Сіті" без проблем пробився до фіналу Кубка ліги, розбивши "Бертон Альбіон" із загальним рахунком 10:0.

24 січня визначиться другий фіналіст цього турніру. За вихід до вирішального матчу посперечаються лондонські "Челсі" та "Тоттенхем". Перша дуель між цими клубами завершилася мінімальною звитягою "шпор" (1:0).