"Манчестер Сіті" з Зінченком впевнено розібрався з "Борнмутом"

Дублем за "городян" відзначився Серхіо Агуеро.

"Манчестер Сіті" в рамках 3-го туру Чемпіонату Англії без проблем переміг на виїзді "Борнмут" із рахунком 3:1.

Зазначимо, що перший м'яч у цій зустрічі "городяни" провели не без допомоги українця Олександра Зінченка. На 15 хвилині Сашко підключився до атаки та виконав простріл на Кевін Де Брейне, бельгієць продовжив атаку на Серхіо Агуеро, який без проблем переграв голкіпера "вишень".

Ця результативна передача Де Брейне стала для нього історичною. 28-річний плеймейкер став автором 50 найшвидших асистів у рамках англійської Прем'єр-ліги. Для того, аби дати забити одноклубникам, Кевін витратив лише 123 матчі.

Свою перевагу гості подвоїли за дві хвилини до кінця першого тайму. Рахім Стерлінг після пасу від капітана Давіда Сілви зробив рахунок на табло вже 2:0.

Утім, не встигли футболісти манчестерського колективу зрадіти, як "Борнмут" скоротив відставання до мінімуму - Харрі Вілсон на третій компенсованій до першого тайму хвилині ідеально пробив зі штрафного точно у верхній кут воріт Едерсона.

Останнє слово в цій дуелі все ж було за гравцями в блакитних футболках. Агуеро розіграв видовищну комбінацію з Сілвою та з близької відстані розстріляв голкіпера господарів, встановивши таким чином остаточний рахунок.

• Після цієї перемоги в активі "городян" тепер сім балів та друга сходинка в турнірній таблиці. Що стосується "Борнмута", то вони залишилися з чотирма очками на десятій позиції.
  • Минула зустріч на полі "вишень" також завершилася звитягою "Манчестер Сіті" (1:0).

Раніше манчестерський колектив підтримав ЛГБТ-спільноту спеціальною формою до гей-параду.