"Манчестер Сіті" завдав "Челсі" історичного розгрому в АПЛ, Зінченко відзначився гольовими асистами

Команда Гвардіоли принизила "аристократів".

"Манчестер Сіті" в рамках 26-го туру англійської Прем’єр-ліги завдав нищівної поразки "Челсі" - 6:0.

Феєричний розгром розпочав Рахім Стерлінг на 4-й хвилині поєдинку, завершивши ударом по порожніх воротах красиву комбінацію "городян".

Не встигли "сині" оговтатися, як Серхіо Агуеро подвоїв перевагу в рахунку. Спочатку аргентинець зі вбивчої позиції не влучив у пусту рамку воріт, але після цього сповна реабілітувався за свою помилку. Аргентинець відзначився у матчі хет-триком (13’, 19’, 56’ (пен.), а під час першого з його голів гольову передачу віддав українець Олександр Зінченко.

Для аргентинця цей хет-трик став 11-м в АПЛ. Він наздогнав рекордсмена за цим показником - Алана Ширера. Крім того, Агуеро став всього п'ятим гравцем ліги, який забивав по три голи в двох матчах поспіль.

Ще по голу записали до свого активу Ілкай Гюндоган (24’) та Рахім Стерлінг, який на 80-й хвилині забив шостий м’яч до сітки воріт "пенсіонерів" після передачі від нестримного Зінченка.

Додамо, що Сашко був одним з найкращих у цьому поєдинку. Він провів на полі всю гру та, окрім дублю з гольових передач, встигав надійно відпрацьовувати в обороні.

Цікаво, що лондонці вперше пропустили 6 голів в матчі АПЛ. Крім того, "Челсі" ніколи не програвав в епоху АПЛ з різницею більшою, ніж в 4 голи.

Після фантастичної перемоги "Манчестер Сіті" набрав 65 очок і повернувся на вершину турнірної таблиці, хоча у "Ліверпуля" є ще одна гра в запасі. "Челсі" з 50 очками розташувався на шостій сходинці.